Pirčių gamyba

KUBAS 1

Norime pristatyti jūsų laisvalaikiui ir sveikatos gerinimui mūsų naują produktą KUBAS1 – pirtis su nedidele priekine terasa. Kompaktiška, stilinga, kokybiška kubo formos pirtis. Priekinė siena su stiklinėmis tonuotomis durimis ir dideliu vitrininiu langu pirties gale. Langas pirtyje didina erdvę, suteikia malonų vaizdą akims. Privati pirtis Jūsų šeimai ar svečiams. Mūsų pirtyje yra pritaikyta vieta integruotai infraraudonųjų spindulių lempai Sentiotec 350W. 

KARKASAS: gaminamas iš C24 Švediškos medienos.

IŠORINIAI MATMENYS: ilgis 2820 mm, plotis 2420 mm, aukštis 2570 mm

SAUNA: ilgis 2000mm, plotis 2000mm, aukštis 2100mm

PIRTIES TERASA: šiaurės pušies giluminio impregnavimo 500mm x 2200mm padengta Remmers alyva.

PIRTIES KAMBARYS: 2-4 asm.

APŠVIETIMAS: LED juostos viduje ir išorėje. Už nugaros atlošo įmontuotos 4 led juostos, po 40w, apšvietimo intensyvumas reguliuojamas dimeriu. Reguliuojamas šviesos srautas kyla nuo atlošo iki lubų ir žemyn iki grindų. Toks apšvietimas sukuria romantišką ir ramią poilsio erdvę. Lauko 2metrų regulliuojamo intensyvumo 0 – 50W LED apšvietimas įmontuotas terasos lubose veikia nuo judesio radaro kuris reaguoja į paros metą, temstant įsijungia automatiškai.

VENTILIACIJA: Pirties naturali ventiliacija turi du oro įtekėjimus prie krosnelės apačios, todėl krosnelė šildys šviežiai patenkantį orą. Iš pirties oras iškeliauja per 2.6metrų ilgio ventiliacijos sistemą kurios apatinė angą (150x150mm) įrengta 200mm nuo grindų. Prie lubų įrengta dar viena ventiliacijos anga (120mm)turinti kelias paskirtis.

ŠILDYMAS: Elektrinis arba malkinis (+1000eur) . Pirties standartinėje modifikacijoje komplektuojama su Harvia Cilindro 380V 9kw krosnele. Galimos komplektacijos su mūsų rekomenduojamomis 1, Harvia Senator Combi T7C, 7,0kw, 2. SENTIOTEC HOME FIN 7,5kW. Sauna yra kokybiškai ir storai apšiltinta, ko pasekoje reikalauja mažų energetinių sanaudų. Mūsų patirtis ir bandymai rodo, jog sauna sunaudoja 17-20kw per 3 – 4val palaikant 50- 60′ ir 45-60% drėgnumą.

DURYS: Rakinamos, grūdintas tamsintas rudos spalvos stiklas, aliuminio rėmo durys 700mm x 1900mm.

GALINIS LANGAS: 2000 mm X 1400 mm vitrininis langas aliuminio rėme su dvigubu stiklo paketu. Stiklo paketo sistema sumažina taupo šilumą ir sumažina lango rasojimą iki minimumo.

INTERJERAS: Sienos, lubos ir suolai – termopušis kuri nesisakuoja.
Grindys – SPC akmens ir plastiko kompozitas 100% atsparus vandeniui.

IR: Sentiotec 350w, plataus spektro infraraudonųjų spindulių lempos.

IŠORĖ: Pagal kliento norą. Degintą medieną rinktis galite iš 15 spalvų Remmers alyvos paletės.

SIENŲ, LUBŲ, GRINDŲ STORIS IR APŠILTINIMAS:

SIENOS: terminta šiaurės pušies vidaus dailylentė su dvigubu profiliu 26mm, natūralus oro tarpas 28mm, poliuretanas PIR 30mm, PAROC 100mm, Tyvek solid 0,4mm, oro tarpas 28mm ir išorės dailylentė 20mm. Viso 229mm

GRINDYS: SPC 4mm, Durelis 18mm, XPS 145mm, Cetris 9mm. Viso 176mm

LUBOS: terminta šiaurės pušies vidaus dailylentė su dvigubu profiliu 26mm, natūralus oro tarpas 28mm, poliuretanas PIR 30mm, 145mm PAROC, Tyvek solid 0,4mm, oro tarpas 95mm, DURELIS 18mm, EPDM.lt guma FIRESTONE 1.2mm (10m. garantija). Viso 345mm

Galimos įvairios pirties vidaus gultų, krosnelės, lango išdėstymo kombinacijos pagal jūsų sklypą.

Pirties kaina 9500eur + mokesčiai.

 

Dėl įvarių gaminių pagaminimo pagal jūsų pageidavimus ar konsultacijos klausimais skambinkite tel.: +37065785555

KUBAS 2

Mobili, išskirtinė, kompaktiška ir unikali pirtis su jau klasika tapusiu vidiniu pirties L formos gultų išdėstymu ant kurių erdviai gali atsigulti 2 žmonės, o atsisėsti net 7 pirties mėgėjai. Pirties zonoje vidinės sienos įrengtos iš termo medienos 27mm storio dailylenčių, gultai taip pat iš termo medienos, grindys padengtos viniline danga, kuri yra atspari ir nelaidi drėgmei. Pirties krosnį rekomenduojame Saunum Experience, tai elektrinė pirties krosnelė su integruotu patentuotu oro maišytuvu. Saunum Experience yra su sensoriniu valdymu, kurį galima prijungti prie wifi tinklo ir pirties nustatymus valdyti telefonu. Saunum Experience oro maišytuvas turi 3 greičius valdomus sensoriniame ekrane ir telefone, ir veikia tyliai į pirties apatinę dalį paduodamas garais prisotintą karštą orą iš viršutinių patalpos sluoksnių. Toks optimalus oro ir garo derinys užtikrina viso kūno aktyvų ir sveiką prakaitavimą. Be to, Saunum komplektas prisotina orą Himalajų druskos jonais, kurie turi gydomąjį poveikį kvėpavimo takams ir odai. Krosnelės galingumas pasirinktinai 9 arba 12kw.  Erdvi dušinė su momentiniu Ariston vandens šildytuvu, turinčiu tris padėtis – kiekviena atitinka 2/4/7kw galingumą, taip galėsite būti ramūs, kad jūsų vaikai nenusidegins su karštu vandeniu. Akmens masės dušo padas 80x150cm, esantis dušinės dešinėje, su stikline 150cm x 200cm pertvara, pilnai dengiančia priepirtį nuo vandens su 80cm pločio slankiojamomis durimis. Priepirtyje pagal pageidavimą įrengiamas gravitacinis vandens nubėgimo trapas, kuris iš lauko neįleidžia oro. Dušo zonoje galimas infraredinis grindinis šildymas su wifi sensoriniu valdymu, kuris rodo ir patalpos drėgnumą.

IŠORĖ: pirtis pasirinktinai gali būti su stilinga tašelių imitacijos termo pušies mediena, deginta mediena  arba ilgaamžiu ir priežiūros nereikalaujančiu HPL. Pirties stogas uždengtas gumine EPDM danga, kuriai Firestone gamintojas suteikia 10m. garantiją, o su tokia stogo danga Amerikoje namai sėkmingai stovi jau 40 metų .

KARKASAS: pirties karkasas pagamintas iš impregnuotos, sertifikuotos C24 klasės šiaurės medienos. Pirties dugnui panaudotas 12mm Cetris, kuris atsparus drėgmei ir graužikams. Visas pirties vidinis karkasas turi įrengtą mechaninį barjerą nuo graužikų.

APŠILTINIMAS: garinės sandarumui skiriame ypatingą dėmesį, vidiniam sienų apšiltinimui naudojame 30mm FF-PIR, kurio visi sujungimai suklijuoti poliuretano putomis ir užklijuoti armuota aliuminio folija. Papildomai garinės sienos iš išorės apšiltintos 5cm Paroc WAS35, lubos 30mm FF-PIR ir 100mm PAROC ULTRA.  Dušo zonos sienos ir lubos apšiltintos 100mm PAROC WAS35. Grindys 145mm XPS.

LANGAI IR DURYS: pirties patalpos langas Reynaers Masterline 8, 77mm storio profiliu su 44mm storio dvigubu 3 grūdintų stiklų paketu. Lauko duris galima pasirinkti rakinamas plastikines su stiklu arba aliumines su stiklu. Pirties patalpos durys iš gamintojo AU LUX 70x190cm su grūdinto saugaus stiklo varčia fiksuojama magnetine tarpine, pritraukiančia nerūdijančio metalo juostą ant stiklo krašto. Pirties patalpos staktos gaminamos iš aliuminio, atsparaus vandeniui ir ilgalaikiam drėgmės poveikiui.

VENTILIACIJA: dušo zona 100mm nuo grindų turi mechaniškai reguliuojamą oro įtekėjimo difuzorių. Garinėje naudojame BASTU tipo ventiliaciją, sumontuotą sienoje, kuri turi du įėjimus. Apatinė 150x150mm anga įrengta 15cm nuo grindų, per kuria patekęs atidirbtas garinės oras patenka į 50x150mm cinkuotą stačiakampį vamzdį ir pasišalina į lauką per 2.5m ilgio kaminą. Viršutinė 100mm anga įrengta 1.6m aukštyje nuo grindų ir per mechaniškai reguliuojamą difuzorių  poreikiui atsiradus atlieka greitesnę papildomą ventiliaciją per tą patį kaminą.

APŠVIETIMAS: pirties garinėje naudojame 20W/m 174lm/w LED juostas sumontuotas už atlošų. Dušo zonoje lubose sumontuotos atsparios drėgmei 3 LED juostos, o pirties išorė apšviesta su 4 LED atspariomis drėgmei juostomis, sumontuotomis į aliuminius LED profilius. Visos 3 šviesos zonos valdomos bevieliu sensoriniu valdikliu, o kiekviena zona turi atskirą šviesos intensyvumo reguliavimą.

IR:  pirtelės komplektacijoje panaudojome 350 vatų galingumo Sentiotec ECO 350 R pilno spektro infraraudonųjų spindulių šildytuvą. Kaip infraraudonieji spinduliai veikia? Stiprus infraraudonųjų spindulių poveikis paremtas tuo, kad jie yra tiksliai pritaikyti žmogaus kūnui ir į audinius prasiskverbia labai giliai (3–7 cm), darydami jiems didžiulį poveikį. Žmogaus kūnas absorbuoja apie 93 proc. jų skleidžiamos šilumos. Kai infraraudonieji spinduliai įsiskverbia per odą į poodinius audinius, jie iš šviesos energijos pavirsta šilumine energija. O ji giliuosiuose audinių sluoksniuose lemia tai, kad pradeda plėstis kraujagyslės ir smulkiosios jų dalys – kapiliarai. Tokiu būdu yra stimuliuojama visa kraujo apykaita, pagreitėja kraujo tėkmė, o kartu ir deguonies pernešimas į audinius. Be to, audiniuose susidariusios šilumos įtakoje atsiveria poros, kūnas ima tartum giliau kvėpuoti, prakaituoti, tokiu būdu per odą atsikratydamas toksinų ir medžiagų apykaitos atliekų – vadinamųjų šlakų, susikaupusių organizme dėl užterštos aplinkos ir nekokybiško maisto.

Kai kurie gydytojai teigia, jog sveikam organizmui, tam, kad jis apsivalytų, jokių papildomų detoksikacijų nereikia. Tačiau kas iš mūsų šiandien gali pasigirti visiškai sveiku organizmu? O tam ir reikalingos visokios terapijos, iš kurių viena – infraraudonųjų spindulių terapija.

MATMENYS: pirties standartiniai išorės matmenys: plotis 2.4m, ilgis 4m, aukštis pasirinktinai 2.35 – 2.5m. Vidaus plotis 2.2m, ilgis 3.5m. Galimi ir kiti pirties matmenys pagal jūsų poreikį.

Pirtis gali būti statoma ant metalinių sraigtinių, betoninių polių arba tiesiog ant trinkelių su reguliuojamo aukščio pjedestalais.

Pirties sklandžiam darbu reikalingas 9 – 20kw elektros įvadas priklausomai nuo pirties komplektacijos.

Dėl pirtelės kreipkitės telefonu +37065785555

Dirbame dėl Jūsų

Visada siekiame, kad Klientų poreikiai būtų patenkinti.

2017
Kaupiame patirtį nuo
500
Laimingų klientų virš